[ baterie - úvod ]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


bd1570776224adf8fa79b44172ba02d4.jpgGROHE v průběhu desetiletí - Udělejte krok zpátky v historii a zažijte historii GROHE. Friedrich Grohe založil GROHE v roce 1936. Od té doby uplynulo sedm desetiletí, v průběhu kterých jsme souvisle budovali naší reputaci co se týče bezkonkurenční kvality , vyjímečného designu a technologií, které dělají dojem. S naší historií technologického pokroku, s domácím designérským týmem a slibem zákazníkovi, že za testem kvality stojí test v čase, GROHE nastavuje laťky pro budoucnost.

Koupelna je nyní oázou domácnosti,hotelů a lázní,místo pro relaxaci a odpočinek, s produkty v sofistikovaném designu, který podává ty nejvyšší výkony…vítejte v koupelně 21.století.V roce 2000 GROHE již není na Frankfurtské akciové burze, ale stává se akvizicí konsorcia investorů. V roce 2001 je představen geniální sprchový systém freehander.Nynější majitelé podílů TPG Partners IV, L.P a DLJ Merchant Banking fondy, převzaly GROHE v roce 2004.

V roce 2005 byl představen nyní již populární Rainshower®, získává ocenění reddot a iF design awards. V roce 2007 GROHE vkročilo do světla reflektorů s minimalistickými řadami koupelnových armatur, Allure, Lineare a Concetto, výherci četných ocenění jako reddot, IF a Good Design.

362d3aa4385e859983bc5e9b95000dbd.jpg

Perfektní tok vody. Vždy. Zaručeně.
GROHE dodává vyjímečný vodovodní výkon, takže zákazník si může vodu opravdu užít.

 

 

 

 

f44c9c9fb77d482043ec964cc39c7b6c.jpgPoznat, pocítit a prožít rozdíl
Produkty GROHE vynakládají svou energii na řadu individuálních sprchových senzací.

 

Žádaná dokonalost.
GROHE je hrdé na svou kvalitu a výkon, které zaručuje u svých produktů, materiálů a procesů - nejvyšší standardy díky nejtvrdšímu testování.

GROHE dodává vyjímečný výkon vody , zajišťuje stálý luxusní zážitek s vodou vždy,kdy zákazníci přijdou do kontaktu s našimi výrobky. Dívejte se,dotýkejte se, pociťte a zažijte perfektní tok vody.Posledních sedm dekád GROHE souvisle vyvíjí a zlepšuje naše jedinečné inovativní technologie, které nám umožňují dodávat perfektní tok vody,zaručeně jedinečný a precizní tok vody. Nikdo neinvestoval tolik jako GROHE do toho, aby svět mohl zažívat vodu ve optimální podobě.V rámci těchto stránek najdete tři věci, které nás odlišují od ostatních výrobců; •Kvalita, která dlouho vydrží - snažíme s ebýt perfektní,ale při tom se nezastavujeme, praktikujeme kulturu souvislých vylepšení. • Inovativní technologie - dodává to nejlepší z nejlepších, po celou dobu. • Design - vyjímečný design,kterému se dostalo mezinárodního uznání. Kombinujeme tyto tři klíčové prvky naší filosofie vody abychom zajistili našim zákazníkům perfektní tok vody z perfektních produktů.V roce 2009 budeme pokračovat ve vývoji inovativních cest pro poskytování perfektního toku vody,vody si ceníme a investujeme do výzkumu & vývoje tak abychom našli cestu k ochraně životního prostředí ale s prvotřídním výkonem.

eaha.jpg

GROHE sprchy, armatury a příslušenství kombinují efektivní využití vody s vyjímečnou kvalitou a nadčasovým designem, kombinace, která zaručuje našemu zákazníkovi, že si vodu opravdu užije.

GROHE dodává vynikající sanitární armatury do celého světa.Jako experti ve své kategorii dodáváme a nastavili jsme standardy, které jsou bezprecedentní v sanitárním průmyslu.Investice do našich produktů - viděli jsme různé produkty různých řad GROHE, které získaly celosvětové uznání.Technologie GROHE jsou na pořadu dne a náš domácí designový tým zajišťuje, že dodáváme produkty, které jsou nejen stylové , ale také estetické. 

• Koupelnové armatury 
• Kuchyňské armatury
• Sprchy
• Termostaty 
• Koupelnové doplňky
• Sanitární systémy

11111.jpg

Kvalita 
V zájmu zajištění vysoké úrovně kvality GROHE podniká různé kroky po dobu životnosti produktu,takže dodáváme perfektní produkt, který následně zaručuje jedinečnou zkušenost. 

GROHE jde nad a za obvyklé tržní standardy,přičemž jsme implementovali srovnávací testy, které jsou obvyklé v sanitárním průmyslu a které jsou formální částí oficiálního odsouhlasení standardů.Máme jedny z nejtvrdších testů na životnost , které jsou známé v sanitárním průmyslu. 

Ale nejen standardy a čísla, zejména kvalita je klíčovým prvkem naší filosofie a souvislého vývoje, inovace jako benefity pro naše zákazníky na celém světě.

http://www.grohe.cz/ 


 thumb-oras.gif

Hodnoty

Hodnoty jsou základem společnosti.
 
Je důležité, aby každý v Orasu chápal plány a hodnoty společnosti. Hodnoty vedou operace správným směrem a pomáhají činit rozhodnutí. Každý zaměstnanec Orasu by se měl těmto pravidlům přizpůsobit a totéž by měl očekávat od svých kolegů. Tato pravidla jsou uvedena níže.

- Uspokojení zákazníka a jeho potřeb
- Jednáme čestně a otevřeně
- Chápeme a respektujeme individuality a odlišné kultury
- Rozvíjíme naše osobní dovednosti
- Poskytujeme Oras kvalitu
- Máme podnikavého ducha

298v0aoras.jpg

Profil společnosti Oras

Hlavním cílem společnosti je stát se jedním z vedoucích světových podniků ve svém odvětví. Operujeme na mezinárodním poli obchodu a naši lidé slouží zákazníkům prostřednictvím sítě vlastních národních dceřiných společností Oras. Výroba sídlící ve Finsku, Norsku a Polsku zajišťuje rychlé a spolehlivé dodávky. Našimi klíčovými tématy ve všem co děláme jsou ekonomické využívání vody i energie spolu s ohledem na životní prostředí.Oras multitechnologie spolu s vlastním výzkumem a vývojem a naším mezinárodním personálem zajišťují přidanou hodnotu jak pro současné, tak i pro budoucí zákazníky.

Zkušený a ochotný personál v klíčových pozicích

Podle našich odhadů je pro budoucnost klíčovou záležitostí kompetentní, inovativní a zanícený personál, který si užívá svou práci a má podnikavého ducha. Dobrý výrobek si od svých tvůrců vždy žádá mnohé. Baterie a ventily jsou navrženy, vyrobeny, nabízeny a prodávány zkušenými lidmi, kteří berou svou práci vážně a kteří navzájem úzce spolupracují.Každý zaměstnanec je odpovědný za záruku a vylepšení kvality našich produktů a operací. Výsledkem toho můžeme být na naše produkty hrdí. Pouze profesionálové, kteří myslí na potřeby jak interních, tak i externích zákazníků, mohou zajistit, že každý hotový výrobek Oras si zaslouží svou reputaci.

http://www.oras.com/cz/consumer/Pages/Default.aspx


 

 

 

 

 Základním stavebním kamenem společnosti Laufen jsou zkušenosti ve výrobě keramiky. Ve městě Laufen ležícím ve švýcarském kantonu Basel-Land se již více než 110 let zpracovává nejstarší umělý materiál v historii lidstva ...

V nejmodernějších provozech se zde se švýcarskou přesností vyrábějí umyvadla, bidety a klozety. Zkušenosti na poli výroby keramiky rozvinuly nadání v rámci výroby kompletních koupelen. Každá místnost, kterou Laufen interpretuje jako posvátné místo k odpočinku a relaxaci, je navržena podle nejvyšších designových standardů.

KARTELL BY LAUFEN

Více informací zde.

CITYPLUS

Více informací zde.

 

CITYPRIME

Více informací zde.

CITYPRO

Vice informací zde.

CURVEPLUS


Více informací zde.

CURVEPRIME

Více informací zde.

CURVEPRO

Více informaci zde.

QUADRIGA

Více informací zde.

Kompletní sortiment baterií naleznete zde.

 http://www.laufen.com/wps/wcm/connect/laufen_com/en/home/


 Značka Roca vznikla v Barceloně roku 1917 jako rodinný podnik pod názvem Compania Roca Radiadores S. A., který se zabýval výrobou litinových radiátorů a bojlerů. Počáteční úspěchy vedly k rozšiřování produkce i nabídky. Roku 1925 byly uvedeny do výroby první litinové vany a o jedenáct let později se společnost zaměřila na sanitární keramiku. V dalších letech se nabídka rozšířila o armatury, klimatizační techniku a od roku 1980 také o keramické obklady. 

ESMAI

Florentina

L20

L90

LOFT

M2

M3

MOAI

MONODIN

TARGA

THESIS

URBAN

VICTORIA

 

Kompletní sortiment baterií naleznete zde.

http://www.roca.cz/home/home


 

Značka Jika prakticky od svého vzniku suverénně zaujímá v České republice postavení jedničky mezi výrobci sanitární keramiky.

 

Podle posledních průzkumů trvale zůstává pro většinu zákazníků symbolem tradice a kvality. Její expanze na zahraniční trhy zároveň dokládá, že kvalita výrobků ve spojení s příznivou cenou mají velký potenciál dalšího růstu. Stoupá její obliba u zákazníků nejen na tradičních trzích Ukrajiny, Pobaltí nebo Ruska, ale také v náročné západní Evropě, na Středním východě a v mnoha dalších zemích. Velký podíl na obchodních úspěších má široká komplexní nabídka výrobků, vysoká kvalita zpracování i nadstandardní servis.

CUBITO

DINO


MIO

Kompletní sortiment baterií naleznete zde.

Vítáme Vás na webových stránkách KOUPELNOVÉHO STUDIA společnosti Gremis s.r.o., které Vám může být skvělým průvodcem od návrhu vaší kopelny, přes výběr těch nejvhodnějších komponentů až po finální realizaci. Navštivte naši prodejnu ve Velkém Meziříčí, kde se na ploše 300m2 můžete nechat inspirovat realizacemi koupelen různých stylů. Nechte se hýčkat...


KOUPELNOVÉ STUDIO
Velké Meziříčí

Jihlavská 230
594 01 Velké Meziříčí
tel.: 566 522 722
tel.: 733 522 722
prodejnavm@gremis.cz

GREMIS, s.r.o.
stavební společnost

Jihlavská 230
594 01 Velké Meziříčí
IČ: 15544451
DIČ: CZ15544451
tel: 566 523 751

© 2014 Gremis | Autograph | redakční systém AdminPro | SPRÁVA WEBU