[ obklady a dlažby - Supergres, Rako, Paradyz, Alfalux, Villeroy Boch, Gardenia Orchidea ]

Naše koupelnové studio vám profesionálně zpracuje projekt koupelny nebo poskytne poradenství.

Spolupracujeme s velice úspěšnými společnostmi (viz.níže), které jsou na trhu jedničkou, díky své kvalitě zpracování produktů, designu a  technologiím. Proto vám můžeme nabídnout nepřeberné množství tvarů, dekorů, barev... Splníme vám váš sen o koupelně. 

Koupelnové studio Gremis  Velké Meziříčí -  koupelny o kterých se vám nemusí už jen zdát.

 

 


 1.jpg

Ceramiche Supergres, dobře zavedenou značku a s částí Gruppo Concorde, lídr ve výrobě keramických obkladů a dlažeb. Ceramiche Supergres produkuje širokou škálu povrchů pro obytné i komerční budovy: podlahy porcelánové kameniny pro vnitřní i venkovní použití, dlažbu a obklady pro kuchyně a koupelny. Vždy dávejte pozor na nové trendy, společnost vytváří vysoce kvalitní keramické dlažby, kolekce, které jsou schopny splnit veškeré požadavky stylu a estetiky.  

2.jpg

Ceramiche S kolekcí Supergres si můžete obléknout své prostory. Výběr nového Classic stylu rafinované a romantický nádech, high-tech inspirací pro moderní, minimalistický dům, připomínající nezkrotnou povahou nebo Glamour odrazy "vyjádřit" přes keramiku, nejsilnější a nejvíce fascinující trendy. Široká spektra povrchů vytvoří u vás doma osobní a jedinečnou atmosféru, dokáže kombinovat styly interiéru s trendy dnes i zítra.   

 

Tato firma je hrdá na svou výrobu keramických dlaždic v Itálii, částečně v typickém italském stylu, designu a kvality a částečně jsou ovlivněny italskými výrobní procesy, jejichž cílem je ochrana pracovního prostředí, zdraví a životní prostředí. 


Ceramiche Supergres se pevně držel "etického kodexu", který navrhla Confindustria Ceramica což znamená, že jsme se zavázali na dlaždice uvést zemi, ve které byly vypalovány dlaždice.. Tento postup zaručuje maximální respekt a transparentnost vůči našim zákazníkům a koncovým uživatelům. 

 

 

Ti, kteří se rozhodnou koupit keramiku Supergres si mohou být jisti, že jsou vyráběny v Itálii za použití bezpečných surovin a vyrábí je vysoce kvalifikovaný personál s avantgardní technologií, které respektují životní prostředí. Z tohoto důvodu, psaní "Made in Italy" týkající se našich výrobků není jen komerční slogan, ale výraz silných firemních hodnot inspirované etiky poctivosti a odpovědnosti.

6.jpg

 

http://www.supergres.com/

 


 

logoarako.jpgSpolečnost LASSELSBERGER, s.r.o. je největším výrobcem keramických obkladů a dlažeb v ČR a zároveň se řadí k největším evropským výrobcům obkladových materiálů. LASSELSBERGER, s.r.o. zachovává a rozvíjí tradici české značky RAKO, která zanedlouho oslaví 130. výročí svého vzniku. Komplexní nabídku bytové keramiky prezentuje pod značkou RAKO HOME, systémové řešení komerčních nebo vysoce namáhaných nekomerčních objektů zajišťuje svými výrobky pod značkou RAKO OBJECT.

 

 

 

Značka RAKO HOME reprezentuje ucelené sety obkládaček a dlaždic včetně bohatého sortimentu dekoračních a funkčních doplňků pro kompletní řešení koupelen, kuchyní a podlah bytových interiérů, balkonů, teras a bazénů v exteriéru. Z hlediska životního stylu je orientována na koncové uživatele s vysokými nároky na design i užitnou hodnotu nabízených materiálů.

 

Pro systémové řešení objektů vyrábí společnost LASSELSBERGER keramické obklady pod značkou RAKO OBJECT. Jedná se o vzájemně se doplňující systémy obkladů a dlažeb určené zejména pro projektové a investiční účely. Hlavní důraz je u výrobků těchto značek kladen na variabilitu, funkčnost, vynikající vlastnosti a vysokou užitnou hodnotu.

 

http://www.rako.cz/

 


p1.jpgZnačka Paradyż je 22 miliónů m2 keramického obkladu s hodnotou 600 mln PLN, předaných v roku 2008 - je výsledkem více jak 19 let vytváření krásných výrobků s neopakovatelným vzorem o nejvyšší jakosti. S pomocí polského kapitálu a polských specialistů vznikají výrobky, které získaly uznání ve mnoha státech světa. Dosáhnutý úspěch je spojením vize a odvážných plánů, realizovaných 1600 zaměstnanci, pracujících ve dvou společnostech,které tvoří Skupinu Paradyż: Ceramika Paradyż Sp. z o.o. a Paradyż Sp. z o.o.

 

 

Důslednost ve vytváření výrobků o vysoké jakosti, jak ve výrobních procesech, tak i ve vzorech, je naší cestou vytvoření kvalitní značky s rostoucí tržní hodnotou. Kolekcím se znakem Paradyż jsou již několik let udělovány nejdůležitější ocenění a uznání, např. Tituly "Perla Keramiky EU" a "Perla Keramiky distributorů", "Koupelna - volba roku", "Podlahy a stěny - volba roku", "Vavřín konsumenta". V letech 2006 - 2007 Skupina Paradyż dvakrát obdržela titul "Velká Perla keramiky" a "Jakost roku".

 

 

Značka Paradyż je známá v různých státech světa. Naše výrobky prezentujeme na všech důležitých výstavách keramického průmyslu, např. V Kyjevě, Moskvě, Poznani.

 Od roku 2001 kontinuálně reprezentujeme polský obkladový průmysl na nejprestižnější výstavě - keramické veletrhy CERSAIE v Bologni.

 

 http://www.paradyz.com.pl/

 


2145-alfalux.jpgAlfalux je člen Gruppo Nuova Rival ceramiche, vytvořená ze spojení Alfa ceramiche a Lux ceramiche. Gruppo Nuova Rival se sídlem ve Fiorano Modenese, v oblasti Sassuolo a s ochranými známkami Saime-San Prospero představují jednu z nejdůležitějších skupin v keramickém průmyslu. Společnost vyrábí celou škálu porcelánových obkladů a dlažeb dále také dlaždice jednou až dvakrát vypalované. Od začátku roku 2007 je Nuova Riwal ceramiche součástí větší skupiny, jejíž mateřskou společností je Casalgrande Padana S.p.A. se sídlem v Casalgrande di Reggio Emilia.

 

Sídlo Alfalux Ceramiche se nachází ve Via Ghiarola v Fiorano Modenede, v centru keramiček v okresu Sassuolo. Tato značka je od svého počátku součástí této oblasti.

 

Alfalux produkuje slinuté i glazované dlažby na podlahu či stěnu a to jednou či dvakrát pálené dlaždice. Všechny výrobky jsou estetické a vysoce kvalitní. Cílem firmy je spokojenost zákazníka, kterou společnost Alfalux zajišťuje neustálým růstem firmy a díky svým výrobním závodům, které jsou modernizovány s nejnovějšími technologiemi.

 

 

 

http://www.alfaceramiche.com/

 


 

Gardenia Orchidea je značkovým italským výrobcem, který se výrazně orientuje na design a celkovou koncepci interiéru. Firma byla založena v roce 1961 a během krátké doby se stala významným keramickým výrobcem, který operuje ve více než 120 zemích po celém světě. Finesou pro dokonalý image interiérů jsou produkty prezentované pod značkou Versace.

Katalogy ke stažení zde.

 

Reference a fotky realizací společnosti naleznete zde.

 

 

 

 

http://www.gardeniaorchidea.com/en/index.php

 


 

 Nadčasová elegance, inovativní design a vynikající kvalita za tím si stojí značka Villeroy & Boch již od roku 1748. Architekti a produktová manažeří rozvíjí kolekce a koncepty založené na této tradici, která vytváří prostředí pro bydlení.

 

 

 

 

Aspen Bernina Crossover East End


 

   
Fire & Ice
Landscape Lodge My Earth
       
Nature Side Oregon Place Pure Line
       
Tribute Upper Side Warehouse X-Plane
       

 

http://www.villeroy-boch.cz/ 

Vítáme Vás na webových stránkách KOUPELNOVÉHO STUDIA společnosti Gremis s.r.o., které Vám může být skvělým průvodcem od návrhu vaší kopelny, přes výběr těch nejvhodnějších komponentů až po finální realizaci. Navštivte naši prodejnu ve Velkém Meziříčí, kde se na ploše 300m2 můžete nechat inspirovat realizacemi koupelen různých stylů. Nechte se hýčkat...


KOUPELNOVÉ STUDIO
Velké Meziříčí

Jihlavská 230
594 01 Velké Meziříčí
tel.: 566 522 722
tel.: 733 522 722
prodejnavm@gremis.cz

GREMIS, s.r.o.
stavební společnost

Jihlavská 230
594 01 Velké Meziříčí
IČ: 15544451
DIČ: CZ15544451
tel: 566 523 751

© 2014 Gremis | Autograph | redakční systém AdminPro | SPRÁVA WEBU