[ sprchové kouty HÜPPE, RONAL, RAVAK, POLYSAN ]

 

hueppealogo.png

  Každý člověk potřebuje nějaké místo, na kterém může načerpat energii.

tfhfth.jpg

Všichni máme rádi společnost jiných lidí. 

Ale čas od času potřebujeme místo,

na kterém budeme zcela sami pro sebe, 

kde se uvolníme a osvěžíme naše tělo i duši. 

Pomůžeme vám při realizaci takového místa.

Lidé potřebují lidi.
Aby se mohli bavit.
Aby se mohli smát.
Aby mohli žít.

Lidé ale také potřebují nějaký soukromý prostor.
Aby mohli regenerovat.
Aby se mohli osvěžit.
Aby načerpali sílu.

0a0.jpg

Potřebují místo podle vlastních představ, na kterém se může jejich duše i tělo uvolnit a osvěžit. Daleko od shonu všedního dne. Nějaké dokonalé místo. Místo, pro opětovné nalezení sama sebe. Místo pro duši.

Věříme, že sprchy jsou takovým zcela výjimečným místem. Sem se lidé mohou skrýt, aby získali odstup od všedního dne a načerpali nové síly. Naším přáním je, stát při vás, až budete utvářet váš osobní vysněný sprchový kout. Jako dokonalé útočiště pro vás i vaši duši.

Nové myšlení

Zodpovědné a trvale udržitelné hospodářské chování je rozhodující charakteristikou naší podnikové kultury. Věříme na dobře vyváženou jednotu tvořenou hospodářskými i sociálními zájmy, stejně jako nároky na ochranu životního prostředí, a důrazně se hlásíme k zásadám trvale udržitelného chování.

hueppeaeasystepa4aeckaduschwanne3972a2.jpg

Nový způsob práce

V rámci našich výrobních procesů proto zpracováváme téměř výhradně přírodní suroviny jako je sklo a hliník, které lze plně recyklovat. Odpady vznikající při výrobě jsou bez ohledu na jeho druh tříděny a recyklovány.  Kromě toho se snažíme průběžně minimalizovat spotřebu zdrojů jako je energie, pohonné hmoty a papír. Snažíme se vždy zavádět takové nejnovější výrobní technologie, které nám umožní vyrábět s ještě nižšími emisemi a šetrněji k životnímu prostředí.

hueppe-studio-paris-hinge-door-in-niche-stn-900-clear-glass-anti-plaque-chrome-fixture-left--p--hue-pt0001a0.jpg

Nové výzvy

Díky své vysloveně solidní technologii výstavby se u našich sprchových koutů vždy jedná o konstrukce, které se vyznačují pozoruhodně dlouhou životností. Skutečnost, která také v neposlední řadě přispívá k zamezení nežádoucích nákladů a energie.

Změna klimatu a stále omezenější zdroje staví před nás všechny nové výzvy. Těmto výzvám čelíme již dnes. A budeme i nadále v budoucnosti.

huppe.jpg

SPRCHOVÉ KOUTY
PREMIUM

STUDIO

 

VICTORIAN

 

VISTA

 

SOLVA

 

   

 

MEDIUM

REFRESH

 

ENJOY

 

DESIGN

 

 

BASIC

AURA

 

CLASSIC2

 

 

 

http://www.hueppe.com/

 


 


Závody SanSwiss Jičín a SanSwiss Bitche ve Francii jsou součástí celoevropského holdingu SanSwiss, který se zabývá výrobou a prodejem sanitární techniky. Holding SanSwiss je součástí celosvětové skupiny RONAL, která se zabývá především výrobou v oblasti automobilového průmyslu.

V roce 1981 začala v závodě v Bitche ve Francii výroba sprchových koutů. Za více než dvacet pět let působení na trzích ve Francii, v Belgii a v Německu tam sprchové kouty značky RONAL získaly stabilní postavení, které svědčí i o spokojenosti uživatelů.

V roce 1999 byla zahájena výroba sprchových koutů také v závodě v Jičíně, kam byla přesunuta část technologie z francouzského závodu. V roce 2001 byla v Jičíně dokončena stavba nového moderního výrobního závodu.

V roce 2000 byl zahájen prodej sprchových koutů v České republice a v Polsku a později i v dalších evropských zemích.

Firma se orientuje na výrobu vysoce kvalitních sprchových koutů, které uspokojí potřeby běžných i náročných uživatelů.

Věříme, že se sprchovými kouty RONAL budete spokojeni i vy.

sfgb.jpg

Sprchové kouty Ronal se vyznačují velkou rozmanitostí nabídky, a to jak v možnosti výběru typů a rozměrů, tak technických řešení a variant dekorových skel.Sprchové kouty jsou elegantně řešené a vhodné pro každou koupelnu.

U standardních typů sprchových koutů se zaměřujeme na stylový design a inovativní technická řešení, která zajišťují dobrou těsnost, správnou funkčnost zavírání sprchových dveří a celkově dlouhou životnost všech součástí sprchového koutu. 

sdrbdsyrfb.jpg

Díky dlouhodobému působení zvláště na náročných západoevropských trzích se značka Ronal vyprofilovala také jako specialista na atypická řešení. Kromě zvláštních rozměrů sprchových koutů, široké palety dekorových skel, více variant povrchových úprav profilů a pantů jsme díky našim konstruktérům schopni navrhnout a vyrobit i sprchové kouty s různými výřezy, zkoseními a atypickými kombinacemi úhlů pro napojení dveří a bočních stěn.

 

bsdfbydfb.jpg

 

xcfhdnmgh.jpg

 www.sanswiss.cz

  


 

 polysan-logo.png

 

Polysan s.r.o. je česká firma, vyrábějící akrylátovou sanitární techniku (koupací vany, hydromasážní a perličkové systémy do těchto van, sprchové vaničky a kouty, umyvadla a sprchové masážní panely). Při výrobě perličkových masáží se používá unikátní technické řešení TurboAir, které představuje novou kvalitu perličkové koupele.

Výrobní a obchodní společnost Polysan s.r.o. byla založena roku 1996 jako sdružení podnikatelů pod názvem František Smrž - Polysan a jako jedna z posledních v ČR začala zpracovávat sanitární polymetylmetakrylát. Od 1.5.2004 se firma transformovala na Polysan s.r.o.

První Polysan akrylátová vana zde spatřila světlo světa v průběhu roku 1996. Zprvu se produkce skládala z pouhých osmi typů van, které si rychle získaly přízeň na domácím trhu. Postupně se sortiment rozšiřoval o sprchové vaničky, panely, sprchové kouty, atd.

Již od roku 1997 byly naše vany na přání zákazníků osazovány hydromasážními a airmasážními systémy. Právě tento druh relaxačních a rekondičních výrobků získal na domácím i zahraničním trhu největší oblibu a umožnil společnosti prosadit se ve velmi tuhé konkurenci. S dynamickým rozvojem firmy a nárůstem její produkce se postupně zvyšoval počet zaměstnanců z původních 6-ti osob až na současných více než 30 osob.


Roční produkce má stoupající tendenci a vzrůstá v současnosti urychleným tempem. Zhruba 30% produkce distribuuje společnost na domácím trhu a 70% je exportováno do většiny evropských zemí.

V České republice zajišťuje prodej výrobků efektivní síť značkových prodejen a velkoobchodů.

Osazení a oživení HM výrobků provádí firma Polysan s.r.o., stejně jako záruční opravy.
Pozáruční opravy jsou zajišťovány sítí servisních středisek po celé republice.

Společnost sídlí v Nesměřicích u Zruče nad Sázavou a v současné době nabízí více jak 100 typů akrylátových van, sprchových vaniček a sprchových koutů. 

 

 

 Sprchové boxy

 Spojení světla, skla a techniky v čistém designu - to jsou sprchové boxy Polysan. Jejich instalace nezakryje obklady stěn a koupelna zůstane nadále provzdušněným interiérem. Boxy obsahují sprchovou vaničku, skleněnou zástěnu, elegantní sprchový panel se třemi sprškami v barvě aluminium nebo wenge, sklopné sedátko v barvě panelu, termostatickou baterii s 3-cestným přepínačem, integrovanou hlavovou sprchu ve stropě a ruční sprchu s hadicí. Na přání lze do střechny boxu osadit barevné LED.

 

 sprchove-kouty.jpg

Sprchové zástěny VITRA LINE

 Bezrámové pantové zástěny VITRA LINE se vyznačují moderním designem, který zaujme i náročného zákazníka. Úzké stěnové lišty, elegantní madla a minimalistické panty jsou dokonale sladěny a poskytují zástěnám jedinečný vzhled. Vysoký standard podtrhuje sklo o výšce 2 m, ošetřené povrchovou úpravou ANTIDROP pro snadné čištění. Tato ochrana je nanášena na povrch každého skla s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn. Standardní šířka vstupu 55 cm je zachována u všech modelů zástěn. Série nabízí 18 modelů zástěn, včetně originální čtvrtkruhové zástěny a obdélníkové zástěny se zaobleným rohem. 

V případě zájmu nabízíme montáž u zákazníka (3000,- Kč bez DPH za montáž a 3000,- Kč za zaměření koutu, případně 5000,- Kč za obojí). Při montáži sprchové zástěny je prodloužená záruka na 3 roky.

 sprchove-zasteny-vitra-line.jpg

 Sprchové zástěny MODULAR SHOWER

Nová řada sprchových zástěn MODULAR SHOWER nabízí revoluční řešení sprchového prostoru bez použití pohyblivých dveří.


Tyto zástěny jsou vyráběny dle požadovaných rozměrů zákazníka. Zadání objednávky je velmi snadné. Po výběru vhodného typu zástěny stačí doplnit základní půdorysné rozměry A, B, C dle technického výkresu. Výšku zástěn lze měnit od 170 do 200 cm. Pokud to dovoluje prostor koupelny, doporučujeme výšku 200 cm. Zástěna MS80 o rozměru 140x90 je jediným sériovým typem s pevným rozměrem. Ve spojení s moderními odtokovými kanálky nabízí zástěny neomezenou variabilitu oproti unifikovaným rozměrům sprchových vaniček. Díky absenci pohyblivých pantů a těsnících lišt je na výrobky poskytovaná 7 letá záruka.

Zástěny jsou vyrobeny z bezpečnostního skla o tloušťce 8 mm s povrchovou úpravu ANTIDROP usnadňující jejich čištění.
V případě zájmu nabízíme montáž u zákazníka (3000,- Kč bez DPH za montáž a 3000,- Kč za zaměření koutu, případně 5000,- Kč za obojí).

1.jpg 

 3.jpg

 5.jpg

 Sprchové vaničky z litého mramoru

Litý mramor MICADOR je nadčasový materiál s dlouhou životností a vysokou odolností. Sprchové vaničky z tohoto materiálu se vyznačují dokonale hladkým a rovným povrchem se snadnou údržbou. Jejich hlavní přednost je vysoká pevnost a stabilita společně s nulovým průhybem. Ostré vnější hrany vaniček splňují nároky na vzhled moderní koupelny a zároveň umožňují bezespárové přisazení ke stěně.
Sprchové vaničky lze nainstalovat bezbariérově do podlahy nebo postavit na nožičky a klasicky obezdít, popřípadě osadit obkladovým panelem. Průměr odpadu vaniček je 90 mm. Hmotnost vaniček se podle rozměru pohybuje v rozmezí 35 - 45 kg.
Standardní barva vaniček je bílá, s možností barevného provedení v libovolném odstínu dle vzorníku RAL (příplatek za barevné provedení RAL +30%).

 

sprchove-vanicky.jpg 

http://www.vany-polysan.cz/ 

 

 

 

 

Vítáme Vás na webových stránkách KOUPELNOVÉHO STUDIA společnosti Gremis s.r.o., které Vám může být skvělým průvodcem od návrhu vaší kopelny, přes výběr těch nejvhodnějších komponentů až po finální realizaci. Navštivte naši prodejnu ve Velkém Meziříčí, kde se na ploše 300m2 můžete nechat inspirovat realizacemi koupelen různých stylů. Nechte se hýčkat...


KOUPELNOVÉ STUDIO
Velké Meziříčí

Jihlavská 230
594 01 Velké Meziříčí
tel.: 566 522 722
tel.: 733 522 722
prodejnavm@gremis.cz

GREMIS, s.r.o.
stavební společnost

Jihlavská 230
594 01 Velké Meziříčí
IČ: 15544451
DIČ: CZ15544451
tel: 566 523 751

© 2014 Gremis | Autograph | redakční systém AdminPro | SPRÁVA WEBU